CZ PL
0800 777 111
Objednejte na bezplatnej linke
Bezplatná linka

Je možné platiť on-line kartou a ako táto transakcia prebieha?

Ponúkame zákazníkom možnosť online platby platobnou kartou prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány.

Využívame profesionálne riešenie splňujúce najnovšie štandardy kartových asociácií - 3D secure, umožňujúce bezpečné platby kartou na internetu. Údaje o platobnej karte neposkytujete nám, ale zadávate ich priamo banke na zabezpečenej stránke. O bezpečnosť sa stará protokol HTTPS a prenos dát je vždy šifrovaný.

Ktoré platobné karty prijímame?

Prijímame platobné karty vydané asociáciou MasterCard Europe International a Visa International, ktoré umožňujú svojmu držiteľovi bezhotovostné platby za tovar a služby aj v internetovom prostredí.

Jedná sa o tieto karty: VISA, VISA Elektron, V Pay, MasterCard, Maestro

Ako postupovať pri online platbe kartou?

V objednávke tovaru si zvoľte spôsob platby - "Platba kartou - cez zabezpečenú platobnú bránu". Po dokončení objednávky buď kliknete na položku "Prejsť na platbu online" alebo budete po niekoľkých sekundách automaticky presmerovaní na platobnú bránu. V zabezpečenej platobnej bráne potom už len jednoducho vyplníte:

  • číslo platobnej karty
  • mesiac a rok konca platnosti platobnej karty
  • CVV2 alebo CVC2 kód - jedná sa o posledné trojčíslie predtlačené vedľa podpisového prúžku vašej karty

Po zadaní údajov držiteľa karty systém vykoná ich online overenie. Ak je overenie údajov úspešné, systém umožní uskutočnenie platby a o samotnom výsledku transakcie nás vyrozumie. Týmto postupom je odstránená možnosť zneužitia vašej platobnej karty. S údajmi, ktoré zadáte, pracuje len zabezpečená platobná brána a nikto iný.

V akom prípade sa platba kartou nepodarí?

O výsledku úspešnosti uskutočnenej transakcie budete vždy informovaní po presmerovaní späť z platobnej brány na naše stránky.

Ak platba kartou neprebehla úspešne, môže to byť spôsobené napr. tým, že:

  • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
  • na vašom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov
  • vyčerpali ste už limit pre internetové transakcie alebo povolený počet použitia platobnej karty
  • vaša karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete, v tomto prípade je nutné kontaktovať vašu banku

Ak nie je platba kartou úspešne dokončená, je aj tak objednávka v poriadku odoslaná, ale nedôjde ku zvolenej platbe. V tomto prípade nás prosím bezodkladne kontaktujete buď telefonicky alebo e-mailom, pre zvolenie náhradného spôsobu úhrady, aby mohla byť vaša objednávka včas vybavená.