CZ PL
0800 777 111
Objednejte na bezplatnej linke
Bezplatná linka

Je spoločnosť HÖGNER s. r. o. spoľahlivá?

Spoločnosť HÖGNER s. r. o. vznikla v roku 2006 a do dnešného dňa vybavila objednávky viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.

Spoločnosť je členom Asociácie direct marketingu, e-commerce a zásielkového obchodu (ADMEZ), je zapojená do systému združeného plnenia EKO-KOM, a. s. a uzavrela zmluvu o kolektívnom plnení so spoločnosťou Elektrowin a. s.

V roku 2009 spoločnosť HÖGNER s. r. o. splnila všetky požiadavky kladené stanovami Asociácie pre elektronickú komerciu (APEK; www.apek.cz) a stala sa jej členom.

Zároveň sú obchodné podmienky obchodu auditované Občianskym združením spotrebiteľov Test, vydavateľom časopisu dTest (www.dtest.cz). Obchodné podmienky boli certifikované v súlade s dodržaním národného štandardu, navyše boli vyhodnotené ako nadštandardné vo všetkých bodoch, ako sú napríklad Doručovanie tovaru, Zrušenie objednávky a odstúpenie od zmluvy či Vybavenie reklamácie.

Počas pôsobnosti na trhu neboli vedené so spoločnosťou HÖGNER s. r. o. žiadne správne ani súdne konania. Kontrolné orgány (ČOI) skontrolovali pri svojich kontrolách celú činnosť spoločnosti a ponúkané produkty a nemali žiadne výhrady. Všetky ponúkané produkty sú certifikované v súlade aj nad rámec platnej legislatívy.

Spoločnosť si zakladá na spoľahlivosti a serióznom vystupovaní voči všetkým obchodným partnerom.