Shop roku 2021
CZ PL
0800 777 111
Objednajte na
bezplatnej linke
CZ PL
0800 777 111
Objednejte na bezplatnej linke
Bezplatná linka

Zvýšenie pracovnej výkonnosti

Zvýšenie pracovnej výkonnosti

Výkonnosť človeka je výrazne ovplyvnená prostredím, v ktorom sa zdržiava. Pri každej fyzickej práci alebo duševnej činnosti má vysoký vplyv čistota okolitého vzduchu, teplota prostredia, úroveň vlhkosti, hladina hluku a intenzita osvetlenia. Existujú štúdie, ktoré analyzujú opatrenia vedúce k zvýšeniu kvality vnútorného prostredia a následný vzostup produktivity práce.

Päť laboratórnych štúdií ukázalo, že zlepšenie kvality vzduchu zvyšuje výkonnosť simulovanej kancelárskej práce. Výsledok neskôr potvrdili dve štúdie v reálnom prostredí, v ktorých sa meralo, ako kvalita vzduchu ovplyvňuje výkonnosť skutočnej kancelárskej práce (Wyon a Wargocki, 2006). Je nesporné, že kvalitné vnútorné prostredie je pri dlhodobej expozícii podmienkou zdravia ľudí, ich celkovej spokojnosti a dobrej pracovnej výkonnosti. Náklady vynaložené na zlepšenie kvality vnútorného prostredia majú po určitom čase vysokú návratnosť.

Čistička vzduchu a ionizátor Ionic-CARE Triton X6 produkuje zdraviu prospešné záporné anióny, ktoré sa inhaláciou dostávajú do krvi, následne priaznivo ovplyvňujú pamäť, zlepšujú syntetické a analytické myslenie, znižujú únavu, chorobnosť, ďalej zvyšujú pracovné nasadenie a výkonnosť. Navyše tým, že Ionic-CARE odstraňuje zo vzduchu všetky nežiaduce a škodlivé elementy, ide o ideálny prístroj pre vytvorenie príjemného prostredia pre prácu aj pre odpočinok. Je teda zrejmé, že v záujme zamestnávateľov by mala byť snaha vytvoriť zamestnancom optimálne pracovné podmienky (napr. umiestniť ionizátor a čističku vzduchu do miestnosti, zabezpečiť optimálne teplotné a svetelné podmienky atď.), vďaka ktorým je možné ovplyvňovať pracovné nasadenie a produktivitu zamestnancov a navyše znižovať ich chorobnosť.

 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.